O nás

Rohožky samba » O nás

Jsme odborníky na rohožky a rohože s více než dvacetiletou praxí v oboru. Dbáme o to, aby rohože a rohožky udržovaly vaše prostředí čisté a bezpečné po co nejdelší dobu. Obsluhujeme vás po celé České republice.

Rohožky all-inclusive

Pomáháme vám v předstihu změřit přesné rozměry a potřebnou výšku rohoží. Nové rohožky i rohože vyrobené na míru vám dovezeme až na místo. Provádíme profesionální pokládku rohoží. Zajišťujeme pro vás následnou péči související s údržbou, čištěním a opravami poškozených rohoží. Prostřednictvím našich služeb pečujeme o to, aby vám rohože vydržely v bezvadném stavu co nejdéle.

Dodáváme vám rohože a rohožky s rozvozem po celé České republice

Obsluhujeme vás ze střediska s vlastním skladem:

Rádi přijedeme zaměřit a položit nové rohože také k vám.

Pomáháme vám vybrat si správnou rohožku

Rohože a rohožky známe jak své boty. Dodáváme vám je již od roku 1994. Díky mnohaletým zkušenostem vám proto dokážeme poradit s výběrem té nejvhodnější rohože tak, aby dlouhodobě splňovala veškeré požadavky, které na ni kladete. Poskytujeme vám při výběru odborné poradenství.

Máme rohožku pro každou nožku, aneb široký sortiment rohoží

Dodáváme komplexní sortiment rohoží pro průmyslové provozy, vchodové rohože např. pro hotely, rohože pro gastronomická zařízení (restaurace, kuchyně, jídelny), hygienické rohože k saunám, bazénům nebo do šaten. Rádi vám poradíme s výběrem speciálních rohoží – antistatických, do mrazicích boxů, odolných vůči chemikáliím, olejům ad. Dodáváme vám rovněž veškeré doplňky a příslušenství k rohožím.

Jsme certifikováni

Jsme certifikováni mezinárodním certifikátem IQ net. Aplikovali jsme systém managementu jakosti ISO 9001. Získali jsme osvědčení o absolvování kurzu  o prodeji a zboží v e-shopech od společnosti dTest o.p.s.


Aktuality


Novinky e-mailem

Buďte informováni o všech novinkách Rohožky samba


© 2023 - Všechna práva vyhrazena. ROHOŽKY samba s.r.o.

  Infolinka +420 602 493 338
info@rohozkysamba.cz