Rohože do autobusu Neoplan

Rohožky samba » Aktuality » Rohože do autobusu Neoplan

Ve 36. týdnu jsme pokládali rohože do autobusu Neoplan pro dopravce KBA Tour.

neoplan_kba_autobusČisticí rohože do jakéhokoli prostředí

Máte-li zájem o efektivní udržování svého okolí v čistotě, ať už se jedná o prostory vaší firmy, dílny nebo domova, jeho exteriér či interiér, pak stačí oslovit náš tým Rohožky samba. Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnější rohože do prostředí, pro které rohož hledáte. Doporučíme nejvhodnější materiál právě pro vaši potřebu a využití. Náš tým Rohožky samba je tu pro vás.

Kontaktujte nás na info@rohozkysamba.cz nebo telefonicky na čísle +420 602 493 338.

Uložit


Aktuality


Novinky e-mailem

Buďte informováni o všech novinkách Rohožky samba


© 2021 - Všechna práva vyhrazena. ROHOŽKY samba s.r.o.

  Infolinka +420 602 493 338


 
 
 

Provozovatel webu, ROHOŽKY samba s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close