Rohože do autobusu Neoplan

Rohožky samba » Aktuality » Rohože do autobusu Neoplan

Ve 36. týdnu jsme pokládali rohože do autobusu Neoplan pro dopravce KBA Tour.

neoplan_kba_autobusČisticí rohože do jakéhokoli prostředí

Máte-li zájem o efektivní udržování svého okolí v čistotě, ať už se jedná o prostory vaší firmy, dílny nebo domova, jeho exteriér či interiér, pak stačí oslovit náš tým Rohožky samba. Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnější rohože do prostředí, pro které rohož hledáte. Doporučíme nejvhodnější materiál právě pro vaši potřebu a využití. Náš tým Rohožky samba je tu pro vás.

Kontaktujte nás na info@rohozkysamba.cz nebo telefonicky na čísle +420 602 493 338.

Uložit


Aktuality


Novinky e-mailem

Buďte informováni o všech novinkách Rohožky samba


© 2023 - Všechna práva vyhrazena. ROHOŽKY samba s.r.o.

  Infolinka +420 602 493 338
info@rohozkysamba.cz