Průmyslové rohože pro bezpečnější pracovní prostředí

Rohožky samba » Aktuality » Průmyslové rohože pro bezpečnější pracovní prostředí

V 51. týdnu roku 2016 jsme pro našeho zákazníka ve Slopném u Vizovic zhotovili průmyslové rohože Cushion Ease kolem technického zařízení na pracovišti podle požadavku na bezpečné stání a proti zakopnutí.

Průmyslové rohože do Slopného u VizovicVytvoření bezpečného prostředí pro zaměstnance by mělo být pro každou firmu jednou z priorit. Naše průmyslové rohože vám takové prostředí pomohou vytvořit. Nabídneme vám rohože vhodné přímo pro vaše pracovní podmínky – rohože do suchého i mokrého prostředírohože odolné proti olejůmhygienické rohože proti nežádoucím mikroorganismům, chemikáliím nebo rohože s ochranou před statickou elektřinou. Naše vysoce kvalitní rohože se vyznačují protiúnavovým efektem, který přináší dlouhodobý pozitivní vliv na udržení dobrého zdravotního stavu.

Jsme tu pro vás

Tým Rohožky samba vám ochotně doporučí tu pravou rohož pro vaše potřeby a podmínky. Je jedno, jestli se jedná o prostředí v gastronomii či průmyslu nebo se jedná o hygienické zařízení. Potřebujete-li rohož do interiéru nebo do exteriéru, poradíme vám. Naše rohože naleznou uplatnění ve všech možných podmínkách a prostředích. Stačí si jen s doporučením odborníků vybrat ty pravé.

Kontaktujte nás na info@rohozkysamba.cz nebo telefonicky na čísle +420 602 493 338.


Aktuality


Novinky e-mailem

Buďte informováni o všech novinkách Rohožky samba


© 2023 - Všechna práva vyhrazena. ROHOŽKY samba s.r.o.

  Infolinka +420 602 493 338
info@rohozkysamba.cz