Podzim ve znamení veletrhů

Rohožky samba » Aktuality » Podzim ve znamení veletrhů

Podzim je již tradičně obdobím veletrhů. Potkejme se i tento rok na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně a na veletrhu úklidu v Hradci Králové.

 

Rohožky samba na MSV Brno 2016 a na veletrhu úklidu v Hradci Králové

Průmyslové rohože tvoří rozhodně nedílnou součást výbavy všech technických pracovišť. Ve stánku Rohožky samba vám přestavíme nejmodernější trendy nejen průmyslových rohoží, ale rovněž rohože logové, vchodové či gastro rohože. 

MSV, Brno 3.-7. října 2016

První říjnový týden budeme prezentovat rohože na Výstavišti v Brně na Mezinárodním strojírenském veletrhu. Přijďte si průmyslové rohože prohlédnout na nejprestižnější strojírenský veletrh ve střední Evropě do stánku Rohožky samba. Poradíme vám s výběrem správné rohože pro prostředí vašeho podnikání.

Veletrh úklidu, Hradec Králové 10.-11. října 2016

Hned následující týden se zúčastníme dvoudenního veletrhu v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové, který prezentuje nejnovější trendy z oblasti profesionálních čisticích technologií, sanitárních a hygienických prostředků, ochranných pracovních pomůcek i úklidových služeb.

Hledáte dodavatele čisticích a bezpečných rohoží do exteriéru, interiéru, gastro rohože či průmyslové rohože?

Napište nám na info@rohozkysamba.cz nebo volejte na číslo 602 493 338. Rádi vás uvítáme u našeho stánku na obou uvedených veletrzích. Přijďte k nám načerpat inspiraci.

Rohožky jsou náš svět. Řekneme vám o něm více.


Aktuality


Novinky e-mailem

Buďte informováni o všech novinkách Rohožky samba


© 2023 - Všechna práva vyhrazena. ROHOŽKY samba s.r.o.

  Infolinka +420 602 493 338
info@rohozkysamba.cz