Podpořili jsme osvětově výchovnou akci „Péťa potřebuje pomoc…“

Rohožky samba » Aktuality » Podpořili jsme osvětově výchovnou akci „Péťa potřebuje pomoc…“

V týmu ROHOŽKY samba si uvědomujeme nutnost chránit nejen své, ale i všechny děti jako ty nejzranitelnější tvory naší společnosti. Proto jsme velmi rádi využili nabídky a finančně podpořili osvětově výchovnou akci „Péťa potřebuje pomoc…“. Tento projekt připravuje česká sekce Mezinárodní policejní asociace (IPA) a reaguje na narůstající počet trestních činů páchaných na dětech.

peta_potrebuje_pomoc

Přispěli jsme na ochranu dětí

Vydání publikace „Péťa potřebuje pomoc…“ připravuje společnost IV – Nakladatelství jako odborné nakladatelství pro preventivní a osvětové publikace a zároveň partnerské vydavatelství IPA. Neváhali jsme a nesmírně rádi jsme pomohli finanční částkou k vydání této pěkné celobarevné publikace. Příběhy malého chlapce mají vést děti k tomu, aby si uvědomily, že podobné situace se mohou stát i jim. Cílem je ukázat dětem, jak se mají v různých situacích zachovat, kam se mohou obrátit o pomoc.

Projekt se nám zalíbil a my věříme, že o to více se bude zdát zajímavým a poutavým i pro samotné malé čtenáře a že splní svůj účel a hravou formou bude pomáhat.

Jsme zde pro vás

Náš svět jsou rohože. Jsme odborníky na rohožky s protiúnavovým efektem, které zvyšují bezpečnost nejen na pracovištích, ale i specializovaných učebnách a dílnách škol. Rohože Notrax příznivě působí proti únavě i bolesti zad a podporují správné držení těla při stání. Dodáváme rohože vhodné do prostředí průmyslu, gastronomie i hygienických zařízení. Náš tým ROHOŽKY samba vám rád doporučí tu pravou rohož vhodnou pro vaše potřeby a podmínky.

Kontaktujte nás na info@rohozkysamba.cz nebo telefonicky na čísle +420 602 493 338.


Aktuality


Novinky e-mailem

Buďte informováni o všech novinkách Rohožky samba


© 2023 - Všechna práva vyhrazena. ROHOŽKY samba s.r.o.

  Infolinka +420 602 493 338
info@rohozkysamba.cz