Master Trax patří mezi oblíbené vchodové rohože

Rohožky samba » Aktuality » Master Trax patří mezi oblíbené vchodové rohože

Ve 3. týdnu roku 2018 jsme do Rakovníka nechali vyrobit a dodali rohož Master Trax. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších vchodových rohoží, která se pokládá do interiérů.

Trvanlivá kobercová rohož

Vchodové rohože udržují čistější prostředí při vstupu do budovy. Kvalitní vstupní rohože dokáží zachytit až 80 % špíny, prachu a nečistot přinášených zvenku. Zároveň tvoří i bezpečnostní prvek mezi exteriérem a interiérem. Tato trvanlivá vchodová rohož má vysoce absorpční i čisticí vlastnosti a zároveň si po dlouhou dobu uchová svůj atraktivní vzhled. Rohožka tvořená 100% antistatickým polypropylenovým vláknem je podložena syntetickou gumou, která tak bezpečně přilne k povrchu a neklouže.

Vchodové rohože Notrax Master Trax pro čistější a bezpečnější prostředí

Rohože na míru

Rohože vám objednáme, dodáme, ale i na místě upravíme a položíme. Zároveň vám náš tým ROHOŽKY samba ochotně a odborně poradí s výběrem té pravé rohožky pro vaše potřeby a podmínky. Ať už potřebujete rohožku do interiéru či exteriéru, do kancelářských nebo průmyslových prostor, do prostředí gastronomie nebo hygienického zařízení, u nás si vždy vyberete tu nejlepší a zároveň nejkvalitnější. Naše protiúnavové rohože zaručí komfortnější a zároveň bezpečnější okolí.

Kontaktujte nás na info@rohozkysamba.cz nebo telefonicky na čísle +420 602 493 338.


Aktuality


Novinky e-mailem

Buďte informováni o všech novinkách Rohožky samba


© 2023 - Všechna práva vyhrazena. ROHOŽKY samba s.r.o.

  Infolinka +420 602 493 338
info@rohozkysamba.cz