Průmyslové rohože (Notrax)

Rohožky samba » Průmyslové rohože (Notrax)

Při výběru vhodné průmyslové rohože hraje roli mnoho faktorů. S výběrem vám může pomoci katalog ve formátu PDF, kde naleznete mnoho užitečných informací, níže uvedené elementární zásady a samozřejmě také my.

Plné versus perforované rohože
Pokud na rohože cokoliv teče/kape nebo pokud se na pracovišti vyskytují abrasivní nečistoty, téměř vždy je výhodnější volit perforované rohože. Nečistoty otvory propadnou, tekutiny protečou a povrch zůstává relativně suchý a čistý. Pohyb po rohoži je bezpečnější, její povrch se tak rychle neobrušuje a výrazně se prodlužuje interval mezi čištěními rohože. S výkonným průmyslovým vysavačem je čištění perforovaných rohoží snadné i bez jejich zvedání/rozebírání.

Ergonomie rohoží versus vysokozdvižný vozík
Častý problém: na pracoviště musí v pravidelném intervalu přijet vysokozdvižný vozík, aby vyměnil formu, přivezl obrobky, atd. a musí přejet přes rohože. Máme v nabídce rohože, které lze přejíždět, zvýší úroveň bezpečnosti práce, ale jejich ergonomie je nulová. Ergonomické rohože (těch je v naší nabídce většina) jsou konstruovány na váhu člověka. Pokud jsou přetěžovány, výrazně to snižuje jejich životnost.

Materiál rohoží versus chemické látky, se kterými přijdou rohože do styku
Je potřeba vybrat takovou rohož, která bude s chemikáliemi na pracovišti reagovat co nejméně, ideálně vůbec. Správně vybraná rohož může sloužit k vaší plné spokojenosti deset let, v opačném případě se může za měsíc rozpustit. Pokud si nejste jisti výběrem, rádi vám poradíme. Velmi cenným zdrojem informací je bezpečnostní list příslušné chemikálie/oleje/emulze... S některými chemikáliemi (a mohou to být aditiva v řádu několika procent obsahu) si však není jistý ani technolog výrobce. V takovém případě vám zašleme vzorky "pravděpodobně" odolných rohoží, které můžete v chemikálii testovat. Pokud vzorek chemikálii nezabarvuje ani v ní nemění rozměr, rohož s chemikálií nereaguje.

Výběr rohoží má ještě další nuance, které mohou rozhodovat o vaší spokojenosti s vynaloženými prostředky. Využijte naše zkušenosti, jsme vám připraveni poradit jak distančně, tak i přimo na pracovišti.


Průmyslové rohože (Notrax)

Sof-Tred Plus

Sof-Tred Plus

Sof-Tred

Sof-Tred

Skywalker PUR

Skywalker PUR

Cushion Ease Solid

Cushion Ease Solid

Diamond Top Interlock

Diamond Top Interlock

Safety Stance Solid

Safety Stance Solid

Skywalker HD

Skywalker HD

Skystep

Skystep

Cushion Ease Nitrile

Cushion Ease Nitrile

Safety Stance

Safety Stance

Safety Stance Custom

Safety Stance Custom

Diamond Flex-Lok

Diamond Flex-Lok

Sortiment: Průmyslové rohože (Notrax)

Průvodce výběrem rohože

Charakteristika
Rozšířený výběr

Absorbce vlhkosti
Životnost
Čisticí schopnost
Adheze
Pohodlí
Odolnost tukům/olejům

Cena
Cena za:
Min cena
za kus
Min cena 0
Max cena 185 963 Max cena
za kus

Výsledek hledání Začít nové hledání
K výběru máte 142 produktů

Aktuality


Novinky e-mailem

Buďte informováni o všech novinkách Rohožky samba


© 2019 - Všechna práva vyhrazena. Zdeněk Cuhra, Rohožky samba.

  Infolinka +420 602 493 338, +420 728 126 585